Job offers

Career

Eiffage aims to create an employees policy to ensure all staffs a continuous development and job satisfaction, so that everyone feels proud of being a part of the Group’s community.

Eiffage gives the opportunity to constantly improve your skills and gain experience by setting ambitious goals while giving many tools to implement them.

01

Nazwa stanowiska
Lokalizacja
Spółka
Praktyka/staż w Dziale Technicznym
Warszawa Mokotów
Eiffage Polska Serwis

Zadania:

W ramach programu praktyki/stażu będziesz miał/ła okazję:

  • Aktywnie uczestniczyć we wdrożeniu systemu kalkulacyjnego LOGETEX
  • Przeprowadzać analizy związane z tym wdrożeniem

Wymagania:

Do programu praktyk pragniemy zaprosić osobę, która:

  • Jest studentem IV-V roku studiów na kierunku Budownictwo (Inżynieria Produkcji Budowlanej, Konstrukcje Budowlane)
  • Lubi wdrażać oraz sprawdzać efekty wdrożenia nowych produktów
  • Sprawnie obsługuje komputer – znajomość pakietu MS OFFICE (w szczególności EXCEL) będzie dodatkowym atutem
  • Lubi pracę biurową
  • Jesteś cierpliwy/a

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i praktycznej wiedzy
  • Możliwość indywidualnego dopasowania okresu trwania, wymiaru i godzin praktyki
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Umowę odbycia płatnych praktyk
  • Zaświadczenie potwierdzające odbycie praktyki
  • Możliwość zatrudnienia absolwentów
Menadżer ds. rozwoju biznesu
Warszawa lub Poznań
Eiffage Polska Budownictwo SA

Proces realizacji inwestycji budowlanej jest niezwykłym procesem twórczym, angażującym wiele dyscyplin oraz rozpatrującym szereg aspektów estetycznych i funkcjonalnych obiektu. Od koncepcji poprzez planowanie funkcjonalne, architektoniczne, wpływ i rolę w otoczeniu, projektowanie wykonawcze, realizację, aż po funkcjonowanie oraz cykl życia. Aktywne uczestnictwo w tym procesie daje unikalną szansę pracy w fascynującym, multi-dyscyplinarnym środowisku oraz nieograniczone możliwości realizacji własnych koncepcji i kierunków rozwoju zawodowego.

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów na w regionie północnej Polski pod kątem kontraktów w zakresie Generalnego Wykonawstwa
  • Inicjowanie działań handlowych oraz budowanie relacji z potencjalnymi Klientami
  • Badanie potrzeb potencjalnych Klientów i proponowanie adekwatnych rozwiązań
  • Aktywne zarządzanie procesem pozyskania kontraktów
  • Przygotowywanie prezentacji i materiałów handlowych oraz prezentacja ich do Klienta
  • Współpraca z działem Technicznym w zakresie przygotowywania kompleksowej oferty
  • Raportowanie działań oraz wyników do przełożonych

Nasze oczekiwania:

  • Wiedza i doświadczenie w pozyskiwaniu kontraktów w segmencie kubaturowym oraz przemysłowym
  • Doświadczenie na rynku prywatnym, wiedza i doświadczenie z zakresu zamówień publicznych mile widziane
  • Doświadczenie w roli technicznej, mile widziane jednak nie konieczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min C1, znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Samochód służbowy
Specjalista ds. zakupów
Kraków | Wrocław

Jeżeli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne/budowlane
  • Masz doświadczenie jako inżynier przygotowania produkcji lub zajmowałaś(eś) się kontraktacją dla budownictwa
  • Znasz rynek dostawców i podwykonawców
  • Potrafisz samodzielnie negocjować oraz przeprowadzać proces kontraktacji dostaw i podwykonawstwa – wykonywałeś takie zadania w swojej dotychczasowej pracy
  • Komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim
  • Umiesz dobrze posługiwać się pakietem Ms Office
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

Jesteś:

  • Otwarta(y) na zmiany, komunikatywna(y)
  • Negocjacje nie stanowią dla Ciebie problemu
  • Odpowiedzialna(y) i zaangażowana(y)
  • Samodzielna(y) z inicjatywą w działaniu, potrafisz ustalać priorytety
  • Gotowa(y) do krótkoterminowych wyjazdów służbowych
  • Potrafisz planować, koordynować kilka projektów jednocześnie

  • Realizacja harmonogramów kontraktacji i działań zakupowych w ramach kilku projektów (analiza zapotrzebowań i dokumentacji projektowej oraz ofert, negocjowanie warunków współpracy z dostawcą i podwykonawcą, rekomendacja wyboru kontrahenta  w wybranych zakresach robót i dostaw, wsparcie merytoryczne zespołów realizujących projekty budowlane)
  • Analiza potrzeb, negocjowanie oraz rozliczanie umów ramowych
  • Prowadzenie analiz rynku zaopatrzeniowego
  • Współpraca z  Działem Technicznym w zakresie pozyskiwania ofert na etapie wyceny do Inwestora w celu pozyskania nowych Projektów

Dołączając do naszego grona otrzymasz:

  • Możliwość poszerzania wiedzy zawodowej oraz rozwoju osobistego
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet świadczeń socjalnych