Oferty pracy

Kariera

Celem Eiffage jest takie kreowanie polityki personalnej, aby zapewnić wszystkim pracownikom ciągły rozwój oraz poczucie spełnienia zawodowego, tak aby każdy czuł się dumny, że jest częścią społeczności Grupy.

Dajemy możliwość ciągłego doskonalenia wlanych umiejętności i zdobywania doświadczeń stawiając ambitne cele jednocześnie dając wiele narzędzi do ich realizacji.

01

Nazwa stanowiska
Lokalizacja
Spółka
Praktyka/staż w Dziale Technicznym
Warszawa Mokotów
Eiffage Polska Serwis

Zadania:

W ramach programu praktyki/stażu będziesz miał/ła okazję:

  • Aktywnie uczestniczyć we wdrożeniu systemu kalkulacyjnego LOGETEX
  • Przeprowadzać analizy związane z tym wdrożeniem

Wymagania:

Do programu praktyk pragniemy zaprosić osobę, która:

  • Jest studentem IV-V roku studiów na kierunku Budownictwo (Inżynieria Produkcji Budowlanej, Konstrukcje Budowlane)
  • Lubi wdrażać oraz sprawdzać efekty wdrożenia nowych produktów
  • Sprawnie obsługuje komputer – znajomość pakietu MS OFFICE (w szczególności EXCEL) będzie dodatkowym atutem
  • Lubi pracę biurową
  • Jesteś cierpliwy/a

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i praktycznej wiedzy
  • Możliwość indywidualnego dopasowania okresu trwania, wymiaru i godzin praktyki
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Umowę odbycia płatnych praktyk
  • Zaświadczenie potwierdzające odbycie praktyki
  • Możliwość zatrudnienia absolwentów