Menedżer/Menedżerka Projektów Developerskich

Kraków Eiffage Immobilier Polska

Twój zakres obowiązków

  • Osoba pełniąca funkcję Menedżera projektów deweloperskich:

  • kieruje i odpowiada za realizację projektu zgodnie z założeniami biznesowymi i standardem spółki w ramach zatwierdzonego budżetu i harmonogramu

  • ściśle współpracuje ze specjalistami wewnętrznymi (dział marketingu i sprzedaży, prawny, techniczny, obsługi klienta, controllingu, itd.) oraz usługodawcami zewnętrznymi, a także z organami administracyjnymi

  • raportuje cyklicznie postępy na każdym etapie życia projektu

Nasze wymagania

• Wykształcenie techniczne

• 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu procesów deweloperskich a w szczególności w:

o koordynowaniu procesów due diliguence przy nabywaniu nieruchomości

o przygotowywaniu i nadzorowaniu harmonogramu oraz budżetu projektów

o pozyskiwaniu decyzji planistycznych

o pracy nad przygotowaniem programu inwestycji

o współpracy z pracowniami projektowymi

o współpracy z generalnym wykonawcą

o współpracy ze wszystkimi działami wewnątrz organizacji

o zarządzaniu kontraktami z firmami współpracującymi przy inwestycji

o przygotowaniu procesu sprzedażowego i nadzorze nad niezbędnymi do tego procesu dokumentami

o nadzorze nad realizacją celów sprzedażowych

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stałą współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę B2B

  • Pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie medyczne, prywatne ubezpieczenie pracownicze)

  • Przyjazną atmosferę

  • Wsparcie przełożonego

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
CO OFERUJEMY

Dowiedz się, jakie są zalety dołączenia do Eiffage

Zapewniamy możliwości awansu, samorealizacji i rozwoju zawodowego, oferując wiele działań rozwojowych.

zobacz
PRZEBIEG REKRUTACJI

Poznaj etapy z jakich składa się rekrutacji

Zależy nam na tym, aby pierwszy pozytywny kontakt z naszą firmą był początkiem wieloletniej współpracy.

zobacz
SZKOLENIA I ROZWÓJ

Budujemy zespoły, które się uzupełniają

Nasze plany rozwojowe mają pomóc w odkrywaniu i rozwijaniu indywidualnych talentów.

zobacz
O FIRMIE

Chcesz dowiedzieć się
więcej o Eiffage

Rekrutacja etap 01

Selekcja nadesłanych aplikacji

Zapraszamy na spotkanie te osoby, których aplikacje spełniają wymagania zdefiniowane w naszym ogłoszeniu rekrutacyjnym.

Nie znalazłeś tego,
czego potrzebujesz?