Projektant/Projektantka Konstrukcji

Warszawa Eiffage Polska Budownictwo

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie projektów koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych w zakresie konstrukcji budowlanych jako projektant wiodący

  • Wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych konstrukcji

  • Współpraca i koordynacja prac z projektantami innych branż

  • Opracowywanie rysunków wykonawczych i warsztatowych konstrukcji żelbetowych i stalowych we współpracy z asystentami i zewnętrznymi biurami projektowymi

  • Praca w środowisku BIM

Nasze wymagania

  • Doświadczenie przy projektowaniu i opracowywaniu projektów obiektów konstrukcji żelbetowych w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym – minimum 5 lat jako samodzielny projektant z uprawnieniami

  • Dobra znajomość zagadnień fundamentowania i posadowienia obiektów

  • Znajomość programów do obliczeń statyczno-wytrzymałościowych: Graitec Advance Design (preferowany program), Robot, RM-WIN, ABC Płyta, ABC Tarcza, GEO5

  • Bardzo dobra znajomość programów typu CAD

  • Dobra znajomość aplikacji do rysowania zbrojenia elementów żelbetowych

  • Dobra znajomość procesu przygotowania Projektu Budowlanego, Technicznego i Wykonawczego w zakresie konstrukcji budowlanych

  • Dobra współpraca w grupie

  • Otwartość na zmiany

Mile widziane

  • Znajomość programów Autodesk Revit, Navisworks

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w międzynarodowym środowisku

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego: unikalne połączenie biznesu budowlanego z deweloperskim

  • Współpracę z doświadczonymi profesjonalistami

  • Wyposażenie w narzędzia pracy

  • Pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie medyczne, prywatne ubezpieczenie pracownicze)

CO OFERUJEMY

Dowiedz się, jakie są zalety dołączenia do Eiffage

Zapewniamy możliwości awansu, samorealizacji i rozwoju zawodowego, oferując wiele działań rozwojowych.

zobacz
PRZEBIEG REKRUTACJI

Poznaj etapy z jakich składa się rekrutacji

Zależy nam na tym, aby pierwszy pozytywny kontakt z naszą firmą był początkiem wieloletniej współpracy.

zobacz
SZKOLENIA I ROZWÓJ

Budujemy zespoły, które się uzupełniają

Nasze plany rozwojowe mają pomóc w odkrywaniu i rozwijaniu indywidualnych talentów.

zobacz
O FIRMIE

Chcesz dowiedzieć się
więcej o Eiffage

Rekrutacja etap 01

Selekcja nadesłanych aplikacji

Zapraszamy na spotkanie te osoby, których aplikacje spełniają wymagania zdefiniowane w naszym ogłoszeniu rekrutacyjnym.

Nie znalazłeś tego,
czego potrzebujesz?