• Spółki

    • .

Zarząd Eiffage Immobilier Polska

Eiffage_Immobilier_2400_01_colour_RGB

Tymon Michał Nowosielski, prezes zarządu

Zbigniew-ZajaczkowskiAbsolwent Politechniki Gdańskiej (Architektura, Inżynieria, Urbanistyka), studiów podyplomowych w zakresie Innowacji, Strategii i Zarządzania na uczelni EML w Lyonie oraz Instytutu Nauk Politycznych w Paryżu (Sciences PO) w zakresie Finansów, Strategii i Przywództwa. Biegle posługuje się językiem francuskim, angielskim, włoskim i rosyjskim.  Zawodową karierę rozpoczął w 1999 r.  w firmie COPLAN Polska (1999-2009), gdzie stopniowo awansował od pozycji kierownika zarządzającego projektem poprzez stanowiska dyrektorskie aż po szczebel wiceprezesa i prezesa firmy. Od 2009 r. do sierpnia 2017 r. związany był z firmą BOUYGUES IMMOBILIER Polska. Pełnił tam funkcje Dyrektora Technicznego, Dyrektora ds. Budownictwa Mieszkaniowego oraz dyrektora warszawskiego i poznańskiego oddziału BI. Do Eiffage dołączył we wrześniu 2017 r.

David Lebot, wiceprezes zarządu

David LebotAbsolwent renomowanej paryskiej uczelni ESTP (École Spéciale des Travaux Publics). Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy w międzynarodowych firmach budowalnych. Karierę zawodową rozpoczął w Bouygues w Azji Południowo-Wschodniej, gdzie pracował przez sześć lat. Od maja 2013 r. do stycznia 2017 r. pełnił funkcję Prezesa Zarządu spółki Karmar – polskiej firmy z Grupy Bouygues. Wcześniej był Dyrektorem Handlowym w firmie GFC Construction we Francji, należącej do Grupy Bouygues. Do Eiffage Polska Budownictwo dołączył w lutym 2017 r.

Janusz Buława, członek zarządu

Janusz BuławaAbsolwent Francusko-Polskiej Wyższej Szkoły Nowych Technik Informatyczno-Komunikacyjnych w Poznaniu o specjalizacji elektronika i telekomunikacja. Ukończył również studia podyplomowe z zakresu zarządzania, finansów i ekonomii w Paryżu w ramach międzynarodowego Programu Copernic oraz studia Executive MBA prowadzone przez Uniwersytet w Illinois i Uniwersytet Warszawski. Przez 15 lat związany z francuską Grupą Lafarge, gdzie zajmował się kontrolą finansową, systemami informatycznymi oraz opracowaniem strategii. Od 2006 roku Dyrektor Finansowy Dywizji Cementu w Polsce, a następnie Dyrektor Finansowy Lafarge w Polsce oraz Członek Zarządu Lafarge Cement SA. Od lutego 2017 r. pełni funkcję Członka Zarządu w Eiffage Polska Immobilier.

Przełącz na język: angielski