• Spółki

    • .

Zarząd Eiffage Polska Budownictwo

eiffage_logo_budownictwo

David Lebot, prezes zarządu

David LebotAbsolwent renomowanej paryskiej uczelni ESTP (École Spéciale des Travaux Publics). Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy w międzynarodowych firmach budowalnych. Karierę zawodową rozpoczął w Bouygues w Azji Południowo-Wschodniej, gdzie pracował przez sześć lat. Od maja 2013 r. do stycznia 2017 r. pełnił funkcję Prezesa Zarządu spółki Karmar – polskiej firmy z Grupy Bouygues. Wcześniej był Dyrektorem Handlowym w firmie GFC Construction we Francji, należącej do Grupy Bouygues. Do Eiffage Polska Budownictwo dołączył w lutym 2017 r.

Janusz Buława, członek zarządu

Janusz BuławaAbsolwent Francusko-Polskiej Wyższej Szkoły Nowych Technik Informatyczno-Komunikacyjnych w Poznaniu o specjalizacji elektronika i telekomunikacja. Ukończył również studia podyplomowe z zakresu zarządzania, finansów i ekonomii w Paryżu w ramach międzynarodowego Programu Copernic oraz studia Executive MBA prowadzone przez Uniwersytet w Illinois i Uniwersytet Warszawski. Przez 15 lat związany z francuską Grupą Lafarge, gdzie zajmował się kontrolą finansową, systemami informatycznymi oraz opracowaniem strategii. Od 2006 roku Dyrektor Finansowy Dywizji Cementu w Polsce, a następnie Dyrektor Finansowy Lafarge w Polsce oraz Członek Zarządu Lafarge Cement SA. Od listopada 2012 pełni funkcję Członka Zarządu i Sekretarza Generalnego w Eiffage Polska Budownictwo.

Marek Kowalik, członek zarządu

Marek KowalikAbsolwent Politechniki Krakowskiej o specjalizacji Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie. Ukończył roczny program Management 2009TM prowadzony przez ICAN INSTITUTE. Karierę zawodową zaczął w 1994 r. w firmie MITEX S.A. w dziale przygotowania produkcji, następnie jako kierownik budowy, kierownik projektu, dyrektor ds. realizacji – nadzorował realizację obiektów mieszkaniowych, hotelowych, przemysłowych, wojskowych, biurowych i sportowych. Od 2006 r. pełnił rolę dyrektora oddziału, a następnie Dyrektora Regionu Południowego w Eiffage Polska Budownictwo.

Rafał Strugała, członek zarządu

Rafał StrugałaAbsolwent Politechniki Poznańskiej – wydziałów Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska oraz Budowy Maszyn i Zarządzania.  W początkach kariery zawodowej związany był z firmami SKANSKA i TEBODIN, gdzie realizował projekty w całej Polsce. Wspierał budowę warszawskiej galerii handlowej Złote Tarasy i kierował zespołem realizującym Galerię Jurajską w Częstochowie. Z Eiffage związany od ponad 7 lat. W EPB odpowiada za rozwój sektora budownictwa przemysłowego. Od maja 2018 reorganizuje i zarządza bieżącą działalnością Regionu Północno–Zachodniego.

Przełącz na język: angielski