• Dla mediów

Piszą o nas

Brema debiutuje przy al. Roździeńskiego

W czwartek oficjalnie otwarto biurowiec Brema. Inwestycja powstała przy al. Roździeńskiego 188H. Prace realizowała firma Eiffage Polska Budownictwo. Budowa trwała dokładnie rok.

6 kwietnia 2017 r.
katowice.pro


Eiffage – nagroda za innowacje w BHP

Firma Eiffage otrzymała we Francji pierwszą nagrodę za aplikację Safety Force, która służy zapobieganiu niebezpiecznym sytuacjom. W ciągu roku od udostępnienia narzędzia, ponad 2300 pracowników i partnerów Eiffage na całym świecie ściągnęło aplikację Safety Force i dokonało niemal 9700 ewaluacji poziomu bezpieczeństwa.

5 kwietnia 2017 r.
generalniwykonawcy.pl


Eiffage z dużym wzrostem

Grupa Eiffage w 2016 r. wypracowała zysk netto w wysokości 416 milionów euro. Dzięki rosnącym zamówieniom, w bieżącym roku Grupa spodziewa się dalszej poprawy wyników.

30 marca 2017 r.
kompasinwestycji.pl


Polska czwartym rynkiem zagranicznym dla Eiffage

Polska należy do kluczowych rynków eksportowych dla koncernu Eiffage – jednej z największych grup budowlanych w Europie, zajmując czwartą co do wielkości pozycję.
30 marca 2017 r.
wnp.pl


Botanika dwa razy większa

Polska spółka UWI Inwestycje rozpoczęła budowę kolejnych dwóch etapów osiedla Botanika na poznańskim Piątkowie. Ich oddanie do użytku zaplanowano na trzeci kwartał 2018 roku. Generalnym wykonawcą wszystkich etapów projektu jest Eiffage Polska Budownictwo.

17 marca 2017 r.
eurobuildcee.com


David Lebot pokieruje Grupą Eiffage w Polsce

Zmiany w zarządzie Eiffage Polska Budownictwo: awanse i wzmocnienie rozwoju kluczowych segmentów. W lutym b.r. na czele Eiffage Polska Budownictwo stanął David Lebot, jako prezes zarządu, któremu będą podlegały wszystkie działania Eiffage prowadzone w Polsce.

15 lutego 2017 r.
Manager.inwestycje.pl


Eiffage Polska Budownictwo ma nowego prezesa

David Lebot zastąpił Zbigniewa Zajączkowskiego na stanowisku prezesa Eiffage Polska Budownictwo. Zajączkowski będzie jednak dalej pracował w grupie Eiffage.

15 lutego 2017 r.
Budownictwo.wnp.pl


Inwestorzy wybierają generalnych wykonawców

Firma Strabag Polska została generalnym wykonawcą 192-pokojowego hotelu Rialto we Wrocławiu, Erbud zbuduje 141-pokojowy hotel Moxy w ramach kompleksu Koneser na Pradze, RD bud – B&B Hotel w Krakowie ze 130 pokojami, a Eiffage Polska Budownictwo podpisała kontrakt na dokończenie 135-pokojowego hotelu w Zakopanem, którego budowa rozpoczęła się 10 lat temu w ramach sieci Hotel System.

30 stycznia 2017 r.
E-hotelarz.pl


Unilever się rozbudowuje: będzie więcej powierzchni produkcyjnej

Do czerwca tego roku mają potrwać prace związane z rozbudową fabryki Unilever przy ulicy Bałtyckiej. Obiekt zyska nową halę produkcyjną.
W poznańskim zakładzie Unilever przy ulicy Bałtyckiej powstają m.in. zupy w proszku,  zupy płynne, przyprawy, ketchupy i majonezy. Wkrótce będzie ich mogło powstawać jeszcze więcej. Fabryka podpisała bowiem kontrakt z Eiffage Polska Budownictwo na rozbudowę budynku produkcyjnego.
30 stycznia 2017 r.
E-poznan.pl


Eiffage i Unilever po raz pierwszy

Eiffage Polska Budownictwo podpisała z Eiffage Polska kontrakt na rozbudowę budynku produkcyjnego przy ul. Bałtyckiej w Poznaniu. To pierwsza współpraca pomiędzy firmami w Polsce.

30 stycznia 2017 r.
Eurobuildcee.com


Nowy hotel w Zakopanem. Jest projekt i wykonawca

Eiffage Polska Budownictwo dokończy budowę hotelu przy ul. Jagiellońskiej w Zakopanem. Obiekt bezpośrednio przylegający do parku wodnego przez kilka lat czekał na nowego właściciela. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia Perbo Projekt.

10 stycznia 2017 r.
Propertydesigh.pl


Rok 2016 w inwestycjach. Podsumowanie

Rok 2016 nie obfitował w realizację spektakularnych inwestycji w Katowicach. Ukazał za to coraz większy rozkwit projektów mieszkaniowych, stabilizację na rynku najmu powierzchni biurowych oraz większy, niż w poprzednich latach, ruch na rynku gruntów inwestycyjnych. Poniżej zestawienie najważniejszych – zdaniem Katowice.pro – informacji branżowych z podziałem na poszczególne miesiące roku.
Kwiecień:
– firma Eiffage Polska Budownictwo, na zlecenie spółki Brema, rozpoczęła budowę biurowca o tej samej nazwie. Obiekt powstaje w bocznej części al. Roździeńskiego, niedaleko innej inwestycji biurowej – Centrum Biurowego Tetris.

2 stycznia 2017 r.
Katowice.pro


Wyróżnienia dla Eiffage Polska Budownictwo

Eiffage Polska Budownictwo otrzymała wyróżnienia od Państwowej Inspekcji Pracy za utrzymanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa oraz działania prewencyjne w zakresie BHP.
W ramach tegorocznej edycji konkursu „Buduj Bezpiecznie”, Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie przyznał nagrodę za zajęcie trzeciego miejsca budowie „Przy Bażantarni” oraz nagrodę imienną kierownikowi tej budowy. Kolejne wyróżnienie firma Eiffage otrzymała za aktywne zaangażowanie w program prewencyjny Państwowej Inspekcji Pracy „Budowa Stop Wypadkom” 2016.

21 grudnia 2016 r.
Promotor.elamed.pl


Rewitalizacja w centrum Poznania

W Poznaniu, na terenie XIX-wiecznych budynków Zakładów Spirytusowych Akwawit, powstanie kompleks Manufaktura Stare Miasto. Generalnym wykonawcą jest Eiffage Polska Budownictwo. Wartość kontraktu to 36 mln zł netto.

30 listopada 2016 r.
Muratorplus.pl


Katowice: czynszówka ze 141 mieszkaniami gotowa. To blok Funduszu Mieszkań na Wynajem

Zakończyła się budowa mieszkań na wynajem przy ulicy Pułaskiego 27. To pierwsza w Katowicach inwestycja realizowana w ramach Funduszu Mieszkań na Wynajem, inicjatywy Banku Gospodarstwa Krajowego. (…) Autorem projektu architektonicznego jest Studio Projektowe Agawa Architektura Agnieszka Ciołkowska z Warszawy. Wykonawcą inwestycji firma Eiffage Polska Budownictwo, a deweloperem spółka HM Inwest.

12 listopada 2016 r.
Dziennikzachodni.plMennica Residence: budowa osiągnęła poziom zero

Największe centrum handlowe Wielkopolski – Posnania – zostało otwarte po 28 miesiącach od rozpoczęcia robót budowlanych. Wartość inwestycji firm Apsys i Fonciere Euris to 1,2 mld zł. Generalnym wykonawcą była spółka Eiffage.
4 listopada 2016 r.
Rp.plNieruchomości komercyjne: nowe galerie handlowe

Największe centrum handlowe Wielkopolski – Posnania – zostało otwarte po 28 miesiącach od rozpoczęcia robót budowlanych. Wartość inwestycji firm Apsys i Fonciere Euris to 1,2 mld zł. Generalnym wykonawcą była spółka Eiffage.
2 listopada 2016 r.
Eurobuildcee.comDoradzali Eiffage przy Posnanii

Kancelaria Jara Drapała & Partners (JD&P) doradzała Eiffage – generalnemu wykonawcy galerii handlowej Posnania w Poznaniu.
2 listopada 2016 r.
Eurobuildcee.comEiffage ma kontrakt za 68 mln zł od Marvipolu

Konsorcjum spółek Eiffage Polska Serwis i Eiffage Polska Budownictwo pozyskało od Marvipolu kontrakt na generalne wykonawstwo trzeciego etapu osiedla Central Park Ursynów w Warszawie

31 października 2016 r.
Wnp.plNieruchomości komercyjne: hale produkcyjne dla firm

Budowa hal produkcyjnych swoją skalą jest porównywalna do budów największych centrów handlowych. (…) Obiekty przemysłowe, w tym hale produkcyjne, buduje także firma Eiffage Polska Budownictwo. – Jeszcze w tym roku planujemy zakończyć budowę hali wraz z montażem urządzeń technologicznych w Wytwórni Poliamidów II w Tarnowie, należącej do Grupy Azoty – mówi Zbigniew Zajączkowski, prezes Eiffage Polska Budownictwo. Wartość projektu wynosi ponad 35 mln zł netto.

28 października 2016 r.
Rp.plPosnania okiem generalnego wykonawcy

W Poznaniu otwarte zostało największe centrum handlowo-lifestylowe Wielkopolski. Jego generalnym wykonawcą była firma Eiffage. Centrum Posnania liczy 230 tys. mkw. powierzchni całkowitej i 100 tys. mkw. powierzchni handlowej, co zapewniło mu miejsce w pierwszych szeregach największych obiektów handlowych w Europie.

25 października 2016 r.
Projektinwestor.plHotel taniej marki Hiltona powstanie na Służewcu. Dołączy do Sheratona i Marriotta

Trzygwiazdkowy hotel Hampton by Hilton powstanie przy rondzie na przecięciu Postępu
i Cybernetyki na Służewcu. To już trzeci hotel, którego budowę w tej części miasta ogłoszono w ostatnich miesiącach (…). Inwestor – jest nim spółka Sun Investment – wybrał już wykonawcę, firmę Eiffage Polska Budownictwo.

11 października 2016 r.
Warszawa.wyborcza.pl


Warszawskie osiedle z wiechą

Zakończono prace żelbetowe na budowie osiedla „Przy Bażantarni” w Warszawie. W najwyższym punkcie Osiedla zawisła wiecha. W II kwartale 2017 do użytku oddanych zostanie 214 mieszkań. Generalnym wykonawcą jest Eiffage Polska Budownictwo.
29 września 2016 r.
Projektinwestor.pl


Kuchnia live i przedszkole w krakowskich biurowcach

Do najemców kompleksu biurowego do grona najemców dołączyli operatorzy restauracji Warsztat Kulinarny oraz Przedszkola pod Magnolią.
30 sierpnia 2016 r.
Eurobuildcee.com


Prace wykończeniowe w Centrum Posnania. W październiku otwarcie.

Kończy się budowa centrum handlowego Posnania, które zgodnie z planem ma zostać otwarte w październiku bieżącego roku. Trwają prace wykończeniowe oraz odbiory techniczne najemców.
26 sierpnia 2016 r.
Urbanity.pl


Grupa Eiffage w piątce największych firm budowlanych w Europie

Rok 2015 był dla spółek budowlanych jednym najlepszych w ostatnich latach pod względem kapitalizacji rynkowej. Jak wynika z raportu Deloitte łączna sprzedaż w branży wzrosła o 5%. W zestawieniu 50 największych firm budowlanych w Europie, Grupa Eiffage z przychodami 14 mld euro plasuje się na piątej pozycji.
22 sierpnia 2016 r.
Inwestycje.pl


Rynek pierwotny: nowe inwestycje

Deweloperzy wprowadzają na rynek kolejne osiedla i oddają do użytku ukończone inwestycje. […] Zakończono prace konstrukcyjne na budowie drugiego etapu osiedla Botanika w Poznaniu. Wkrótce do użytku oddanych zostanie 110 mieszkań. Całkowita powierzchnia inwestycji wynosi prawie 13 tys. mkw. Generalnym wykonawcą jest Eiffage Polska Budownictwo, a inwestorem UWI Inwestycje.
7 sierpnia 2016 r.
Rp.pl


Wykonawcy: niezwykłe inwestycje komercyjne

Foyer wyłożone tufem wulkanicznym, wejście przypominające kryształ, 14 żurawi na budowie. Obiekty komercyjne są coraz trudniejsze. […] Janusz Buława, członek zarządu Eiffage Polska Budownictwo: Eiffage i Eiffel łączy wspólna historia. Stawiamy na innowacyjne budowle oraz wielkie skale jak Piramida Luwru, Wielki Łuk La Défense, Opera w Sydney, uskrzydlony gmach Fundacji Louis Vuitton wtopiony w postindustrialną przestrzeń wizjonerski gmach Luma Arles, ale też największa śluza na świecie w Antwerpii i najwyższy na świecie wiadukt w Millau.

5 sierpnia 2016 r.
Rp.pl


II etap budowy osiedla Botanika w Poznaniu z wiechą

Generalnym wykonawcą inwestycji Botanika jest Eiffage Polska Budownictwo, natomiast inwestorem firma UWI Inwestycje. Projekt II etapu wykonała pracownia CDF Architekci.

2 sierpnia 2016 r.
Muratorplus.pl


Rusza budowa Mennicy Residence

Na 30 lipca Mennica Polska zaplanowała oficjalne rozpoczęcie budowy pierwszego etapu Mennicy Residence – projektu mieszkaniowego na warszawskiej Woli.
Prace nad budynkiem przy Grzybowskiej 43a, w ramach którego powstanie 188 mieszkań, powinny zgodnie z planem zakończyć się we wrześniu 2017 roku. Generalnym wykonawcą kontraktu za 59,4 mln zł netto będzie Eiffage Polska Budownictwo.
28 lipca 2016 r.
Eurobuildcee.com


Mennica Residence – start budowy

Rusza budowa pierwszego etapu projektu Mennica Residence – jednej z dwóch inwestycji realizowanych obecnie przez Mennicę Polską w centrum Warszawy. Prace nad budynkiem przy Grzybowskiej 43a zgodnie z planem powinny się zakończyć we wrześniu 2017 r.
28 lipca 2016 r.
ProjektInwestor.plStadion w Lille. Jedyny na świecie stadion ze składanym boiskiem

Euro 2016 to wielkie wydarzenie dla wszystkich fanów sportu. Ale stadiony, to obiekty, którymi zachwycają się także fani architektury. Nowe obiekty sportowe to często ogromy rozmach, ogromne koszty i najnowocześniejsze na świecie rozwiązania technologiczne czyniące z budynków stadionów multifunkcjonalne obiekty, które można wykorzystywać na wiele rożnych sposobów.

Stadion im. Pierre-Mauroy we francuskim Lille jest wyjątkowy z kilku powodów. Zaprojektowany przez przez Pierra Ferreta, Denisa Valode’a i Jeana Pistre’a i wybudowany przez Eiffage Construction obiekt został oddany do użytku w 2012 roku. Na trybunach stadionu może zasiąść maksymalnie 50 157 widzów.

1 lipca 2016 r.
Bryla.plEiffage wybrany generalnym wykonawcą Mennica Residence za ok. 60 mln zł netto

Mennica Polska zawarła z Eiffage Polska Budownictwo, jako generalnym wykonawcy, umowę na budowę budynku mieszkalnego przy ul. Żelaznej 56 w Warszawie w ramach I etapu inwestycji Mennica Residence, podała Mennica. Całkowita ryczałtowa wartość umowy wynosi 59,4 mln zł netto plus należny podatek VAT.

28 czerwca 2016 r.
Finanse.wp.pl


Katowice mają już ok. 400 tys. m kw. powierzchni biurowej

Ok. 400 tys. m kw. dostępnej powierzchni biurowej znajduje się już na terenie Katowic, a związane z tym inwestycje dotychczas dały pracę kilkunastu tysiącom osób. Do aglomeracji śląskiej najemców przyciąga m.in. potencjał ludzki tego ponad 2-milionowego regionu.
27 czerwca 2016 r.
Wyborcza.biz


Brema wychodzi z ziemi

Eiffage Polska Budownictwo (EPB) poinformował o zakończeniu wylewania fundamentów biurowca Brema. W momencie ukończenia budowy obiekt ma być jednym z najnowocześniejszych i najbardziej ekologicznych budynków w Katowicach. Całkowita wartość inwestycji to ok. 45 mln zł.
24 czerwca 2016 r.
Katowice.pro


Ekspresowy początek prac na budowie biurowca BREMA w Katowicach

Eiffage Polska Budownictwo (EPB), generalny wykonawca nowej inwestycji w stolicy województwa śląskiego – biurowca BREMA, poinformował o zakończeniu wylewania fundamentów budynku. W momencie ukończenia budowy – planowanym na pierwszy kwartał 2017 r. – BREMA będzie jednym z najnowocześniejszych i najbardziej ekologicznych budynków w Katowicach.
23 czerwca 2016 r.
Estatenews.pl


Eiffage buduje biurowiec w Katowicach

Do marca 2017 r. Eiffage Polska Budownictwo ma zakończyć budowę siedmiokondygnacyjnego biurowca BREMA przy al. Roździeńskiego w Katowicach.
22 czerwca 2016 r.
Wnp.pl


Katowice: przy al. Roździeńskiego powstaje 7-kondygnacyjny biurowiec Brema

Przy alei Roździeńskiego w Katowicach w pierwszym kwartale przyszłego roku gotowy będzie 7-kondygnacyjny biurowiec Brema, jak zapowiadają przedstawiciele generalnego wykonawcy, będzie to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej ekologicznych budynków w Katowicach.
22 czerwca 2016 r.
DziennikZachodni.pl


Kultura 2.0. Nowoczesność skrojona do lokalnych potrzeb i możliwości

Nowe obiekty kultury powstają ostatnio także poza wielkimi ośrodkami. Przykładem jest Filharmonia Kaszubska w Wejherowie. A w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie udało się stworzyć zupełnie nową formułę i język architektury.
22 czerwca 2016 r.
Katowice.wyborcza.pl


Kompleksy na bok, czas zamieszkać w chmurach

Po czym poznać, że polska architektura nie ma już żadnych kompleksów? Chyba najlepiej po budynkach mieszkalnych sięgających chmur, jak luksusowy wieżowiec Cosmopolitan w Warszawie lub wielofunkcyjnych zespołach typu OVO Wrocław, który wygląda jak biały obłok.
22 czerwca 2016 r.
Katowice.wyborcza.pl


Budowa Galerii Wołomin za półmetkiem

Zakończono prace konstrukcyjne na budowie nowego centrum handlowego Galeria Wołomin, które powstaje w pobliżu stacji kolejowej Wołomin Słoneczna. Prace nad centrum o powierzchni 25 tys. mkw. są realizowane z wyprzedzeniem, w stosunku do założonego harmonogramu. Ich zaawansowanie wynosi ponad 60%. Obiekt zostanie otwarty na jesieni 2016 r.
17 czerwca 2016 r.
Retailnet.pl


Powstanie nowy biurowiec w Warszawie

Spółka Eiffage Immobilier Polska (do maja br. funkcjonująca pod nazwą Eiffage Polska Nieruchomości) oraz spółka Avestus Real Estate uzyskały zgodę UOKiK na utworzenie wspólnej spółki celowej Quadrat Postępu sp. z o.o.
7 czerwca 2016 r.
Inzynierbudownictwa.pl


Eiffage Immobilier Polska w nowej spółce

Spółka Eiffage Immobilier Polska, do maja br. funkcjonująca pod nazwą Eiffage Polska Nieruchomości, oraz spółka Avestus Real Estate uzyskały zgodę UOKiK na utworzenie wspólnej spółki celowej Quadrat Postępu sp. z o. o.
5 czerwca 2016 r.
Propertyjournal.pl


Eiffage bliżej biurowego projektu w Warszawie

UOKiK wydał zgodę na utworzenie przez Eiffage Immobilier Polska oraz Avestus Real Estate spółki celowej Quadrat Postępu, która będzie odpowiedzialna za projekt biurowy w Warszawie.
2 czerwca 2016 r.
Budowictwo.wnp.pl


Kolejny hotel powstanie na Mokotowie

Spółka Eiffage Immobilier Polska (do maja br. funkcjonująca pod nazwą Eiffage Polska Nieruchomości) oraz spółka Avestus Real Estate uzyskały zgodę UOKiK na utworzenie wspólnej spółki celowej Quadrat Postępu, która wybuduje m.in. hotel.
2 czerwca 2016 r.
Horecanet.pl


Powstaje Radisson w Zakopanem

Główny wykonawca 4-gwiazdkowego Radissona Blu Hotel & Residences Zakopane, firma Eiffage Polska Budownictwo, rozpoczęła prace konstrukcyjne przy hotelu. Ich zakończenie zaplanowane jest na grudzień, a otwarcie planowane jest na początek 2018 roku.
29 maja 2016 r.
E-hotelarz.pl


OVO Wrocław. Biurowiec, apartamenty i hotel

Wielofunkcyjny kompleks OVO Wrocław nazywany pierwszym polskim blobem został zaprojektowany przez pracownię GSArch, a generalnym wykonawcą inwestycji była firma Eiffage Budownictwo.
24 maja 2016 r.
Muratorplus.pl


Eiffage Polska Budownictwo – zakończenie ważnego etapu na budowie hotelu Radisson Blu w Zakopanem

Czterogwiazdkowy hotel Radisson Blu Hotel & Residences Zakopane powstaje na Antałówce. Główny wykonawca – firma Eiffage Polska Budownictwo – poinformowała o rozpoczęciu prac konstrukcyjnych.

24 maja 2016 r.
Hotelinfo.pl


Eiffage Polska Budownictwo – zakończenie ważnego etapu na budowie hotelu Radisson Blu w Zakopanem

Czterogwiazdkowy hotel Radisson Blu Hotel & Residences Zakopane powstaje na Antałówce. Główny wykonawca –firma Eiffage Polska Budownictwo – poinformowała o rozpoczęciu prac konstrukcyjnych.

Powstający kompleks realizowany jest  w stylu architektury zakopiańskiej. Składać się będzie z części hotelowej o powierzchni 19 679 m2 oraz apartamentowej, liczącej 7110 m2 powierzchni całkowitej.

23 maja 2016 r.
Manager.inwestycje.pl


Grupa Eiffage zmienia nazwę

Firma Eiffage Polska Nieruchomości zmieniła nazwę na Eiffage Immobilier Polska.
Zmiana nazwy jest konsekwencją ogólnej strategii rozwoju, realizowanej przez grupę Eiffage na świecie oraz wynika z działań podejmowanych przez grupę na rynku deweloperskim w Polsce.

23 maja 2016 r.
Housemarket.pl


Azoty w ciągłej rozbudowie

W Azotach rozpoczął się montaż urządzeń technologicznych do produkcji poliamidu w nowej wytwórni, która powstaje na terenie zakładu.
17 maja 2016 r.
Dziennikpolski24.pl


Eiffage Polska Budownictwo: Montaż urządzeń technologicznych w Wytwórni Poliamidów II

Firma Eiffage Polska Budownictwo (EPB), generalny wykonawca Wytwórni Poliamidów II w Tarnowie, należącej do Grupy Azoty, rozpoczęła montaż urządzeń technologicznych, które – ze względu na sąsiadujące instalacje z substancjami niebezpiecznymi – wymagają szczególnej precyzji wykonania i utrzymania niezwykle wysokich standardów bezpieczeństwa. Wartość realizacji projektu wynosi ponad 35 mln złotych netto. EPB zakończy prace do końca 2016 roku.
14 maja 2016 r.
Portalprzemyslowy.pl


Montaż urządzeń technologicznych w Wytwórni Poliamidów II w Azoty Tarnów

Firma Eiffage Polska Budownictwo (EPB), generalny wykonawca Wytwórni Poliamidów II w Tarnowie, należącej do Grupy Azoty, rozpoczęła montaż urządzeń technologicznych, które – ze względu na sąsiadujące instalacje z substancjami niebezpiecznymi – wymagają szczególnej precyzji wykonania i utrzymania niezwykle wysokich standardów bezpieczeństwa. Wartość realizacji projektu wynosi ponad 35 mln złotych netto. EPB zakończy prace do końca 2016 roku.
10 maja 2016 r.
Polskiprzemysl.com.pl


Znamy szczegóły nowego projektu biurowego w stolicy

Cube – taką nazwę nosić będzie wspólne przedsięwzięcie biurowe Eiffage Polska Nieruchomości i Avestus Real Estate w Warszawie.
29 kwietnia 2016 r.
Propertynerws.pl


Kolejne prace w ramach rozbudowy Elektrowni Jaworzno III

Powstaną dodatkowe fundamenty pod system kanałów spalin. Firma Eiffage Polska Budownictwo (EPB) podpisała aneks do umowy dotyczącej budowy nowego bloku w Elektrowni Jaworzno III o mocy 910 MW. W ramach podpisanego aneksu do umowy spółka wykona m.in. dodatkowe fundamenty pod system kanałów spalin oczyszczonych i spalin surowych przy absorberze. Wartość nowych prac to 5,23 mln zł netto.

24 kwietnia 2016 r.
Energetyka.inzynieria.com


Eiffage ma kolejne prace przy budowie bloku w Jaworznie

Eiffage Polska Budownictwo podpisał aneks rozszerzający zakres prac podwykonawczych na budowie nowego bloku w Elektrowni Jaworzno III
22 kwietnia 2016 r.
Budownictwo.wnp.pl


Nowa realizacja Eiffage w Warszawie

Firma Eiffage Polska Budownictwo (EPB) rozpoczęła pierwszy etap realizacji wielorodzinnego budynku z częścią usługowo-biurową w Warszawie.
25 lutego 2016 r.
Propertyjournal.pl


Eiffage na budowie Terespolskiej 17

Firma Eiffage Polska Budownictwo (EPB), na zlecenie spółki HM Inwest, rozpoczęła realizację pierwszego etapu budynku wielorodzinnego z częścią usługowo-biurową przy ulicy Terespolskiej 17 w Warszawie.
24 lutego 2016 r.
EurobuildCEE.com


Eiffage Polska Budownictwo po raz kolejny laureatem konkursu „Buduj Bezpiecznie”

Budowa OVO Wrocław zajęła II miejsce w dolnośląskiej edycji konkursu „Buduj Bezpiecznie”, którego organizatorem jest Państwowa Inspekcja Pracy. Dodatkowo, za postawę wobec bhp wyróżniony został Jarosław Jabko, kierownik tej budowy oraz jej inwestor, firma Wings Properties.

15 stycznia 2016 r.
Hotelinfo24.pl


Hotelowe natarcie

09-02-2017
Tygodnikk podhalański


Eiffage dokończy budowę w Zakopanem

01-02-2017
Eurobuild Central Eastern Europe


Budownictwo w przemyśle dla Unilever Polska

01-02-2017
Production Manager


David Lebot pokieruje Grpą Eiffage w Polsce

01-02-2017
The City Magazyn Nieruchomości Komercyjnych


Będzie nowy hotel

14-01-2017
Dziennik Polski Kronika Małopolska


Inwestorzy wybierają generalnych wykonawców

01-01-2017
Hotelarz


Hotelowy Boom w Warszawie

24-12-2016
Wyborcza Magazyn Dom


TOP 10 czyli inwestycje 2016 roku

01-12-2016
Builder


Blok ze 141 mieszkaniami gotowy

18-11-2016
Dziennik Zachodni


Ponad miliard złotych na handel

18-11-2016
Rzeczpospolita Nieruchomości


Pierwsze zakupy w Posnanii

01-11-2016
Eurobuild Eastern Europe


Pierwsza galeria handlowa w Wołominie

01-11-2016
Shopping Center Poland


Tory z gwoździami i rozlewnia napojów

28-10-2016
Rzeczpospolita Nieruchomości


Ekspansja Hiltona

28-10-2016
Gazeta Wyborcza


Jak powstają nazwy biurowców

02-09-2016
Rzeczpospolita Nieruchomości


Jest wykonawca projektu Mennicy

01-09-2016
Eurobuild Eastern Europe


Eiffage: Wychodzimy poza klasyczne ramy generalnego wykonawstwa

01-09-2016
Polski PrzemysłBotanika coraz większa

08-08-2016
Rzeczpospolita NieruchomościZgoda na kostkę

01-07-2016
Eurobuild CentralRadisson Blu w Zakopanem pnie się w górę

01-07-2016
Eurobuild CentralKolejny etap realizacji zakopiańskiego Radissona

01-07-2016
Świat hoteliKolejny hotel na Mokotowie

01-07-2016
Świat hoteli


Nowoczesność skrojona do lokalnych potrzeb i możliwości

22-06-2016
Gazeta Wyborcza


Kompleksy na bok. Czas zamieszkać w chmurach

22-06-2016
Gazeta Wyborcza


„Dobre zmiany” w Grupie Azoty

01-06-2016
Przemysł Chemiczny


Eiffage i Avestus wspólnie zrealizują Cube

01-06-2016
Eurobuild Central Europe


Azoty w rozbudowie

16-05-2016
Gazeta Krakowska


Eiffage buduje instalację poliamidu dla Azotów

13-05-2016
Puls Biznesu


Powstaje Radisson w Zakopanem

01-05-2016
Hotelarz


Elastyczne zarządzanie. Wywiad z Prezesem Zajączkowskim

01-05-2016
Manager


Budowa OVO Wrocław

01-02-2016
Architektura Murator


Builder Exlusive z wizytą na OVO Wrocław

01-01-2016
Builder


Ruszyła budowa mieszkań na terenie dawnej zajezdni przy u. Gajowej

22-12-2015
Głos Wielkopolski


Gajowa: Budowa osiedla przyspiesza

25-11-2015
Gazeta Wyborcza poznań


Eiffage wykonawcą osiedla Przy Bażantarni

01-11-2015
Eurobuild Central & Eastern Europe


Pod anielską opieką

30-10-2015
Puls Biznesu


Aura gotowa na jesień

28-10-2015
Gazeta Wyborcza


Posnania zatrzęsie rynkiem regionu

27-10-2015
Puls Biznesu


Koncept na miarę miasta

01-09-2015
Shopping Center Poland


Wejherowski klejnot samorządności

01-07-2015
Inżynier budownictwa


Eiffage Polska Budownictwo zrealizuje Studio Mokotów dla Dom Development S.A.

01-07-2015
Przegląd budowlany


Dom Development uruchamia dwa projekty

01-06-2015
Eurobuild Central & Eastern Europe


Studio Mokotów Przy telewizji

01-06-2015
Gazeta Mieszkaniowa


Studio Mokotów – Warszawa

01-06-2015
Inwestor


Młodzi matematycy zostali nagrodzeni

23-05-2015
Echo Dnia


Dawny szpital zmienia się w centrum opieki nad seniorami

01-05-2015
Property Journal Polska – Giełda Nieruchomości


Nowoczesne centrum opieki nad seniorami

01-05-2015
Przegląd budowlany


Konstrukcja OVO Wrocław prawie gotowa

01-04-2015
Builder


Wrocław na wielkiej budowie

04-03-2015
Gazeta Wyborcza Wrocław Dom


Angel Wawel zwycięzcą konkursu „Buduj bezpiecznie”

01-03-2015
Przegląd Budowlany


Naszej bajce stuknęło pięć lat!

24-02-2015
Puls Biznesu ExtraEcho Dnia Świętokrzyskie


Konkurs „Buduj bezpiecznie” rozstrzygnięty

20-02-2015
Krakowski Rynek Nieruchmości

Kompleksowe centrum opieki nad osobami starszymi we Wrocławiu

23-01-2015
Krakowski Rynek Nieruchomości


Starość w wersji lux

01-01-2015
Puls Biznesu Extra


Eiffage Polska Budownictwo na placu budowy Enterprise Park

01-01-2015
Eurobuild Central & Eastern Europe


Pierwsze w Polsce kompleksowe centrum opieki

01-01-2015
Świat Architektury


Powstaje Angel Care – centrum opieki nad osobami starszymi

01-01-2015
Property Journal Polska Giełda Nieruchomości


Luksusowy dom opieki w zabytkowym szpitalu

08-12-2014
Gazeta Wyborcza


Luksusowa starość w wielkim mieście

05-12-2014
Puls Biznesu


Fabryka Wołomin stoi na kamieniu

01-12-2014
Eurobuild Central & Eastern Europe


Ovo Wrocław wyłoniło się z ziemi

01-12-2014
Eurobuild Central & Eastern Europe


Kamień milowy w realizacji OVO Wrocław

18-11-2014
Builder


Eiffage wybuduje fabrykę w Wołominie

17-11-2014
Eurobuild Central & Eastern Europe


Centrum Handlowe w Wołominie: Kapsuła wmurowana

09-11-2014
Wieści Podwarszawskie


Tysiąc betoniarek i pręty długości Wisły budują Ovo Wrocław

28-10-2014
Gazeta Wyborcza


Ovo Wrocław już widoczny

28-10-2014
Puls Biznesu


Będzie hotel i apartamenty

22-10-2014
Gazeta Wyborcza


Fabryka Wołomin z generalnym wykonawcą

01-10-2014
Home & Market


Eiffage pracuje dla firmy Solaris

01-10-2014
Eurobuild Central & Eastern Europe


OVO Wrocław rośnie

01-10-2014
Przegląd Budowlany


Centrum Handlowe na gruzach fabryki

25-09-2014
Puls Biznesu


Eiffgae wykona kompleks handlowy w Wołominie

25-09-2014
Polish Real Estate Market


Wielki OVO Wrocław wyrósł już spod ziemi

24-09-2014
Gazeta Wyborcza


Eiffage dla Skarbiec Nieruchmości

10-07-2014
Polish Real Estate Market


Na budowie OVO Wrocław

01-07-2014
Builder


Mają głowę do liczenia

18-06-2014
Echo Dnia Kieleckie


Bursztynowa.Galeria Amber w Kaliszu

01-06-2014
Świat Architektury


Rozpoczeła się budowa OVO Wrocław

01-06-2014
Eurobuild Central & Eastern Europe


Projekt za 290 mln euro

01-05-2014
Shopping Center Poland


Eiffage Budownictwo wróci do I ligi

22-04-2014
Puls Biznesu


Rusza budowa OVO Wrocław

01-04-2014
Builder


Eiffage bierze wszystko

01-04-2014
Eurobuild Central & Eastern Europe


Eiffage wybuduje we Wrocławiu kompleks hotelowo-mieszkaniowo-biurowy

20-03-2014
Polish Real Estate Market


Kolejne centrum handlowe za dwa lata

03-03-2014
Nasze Miasto Poznań


Eiffage generalnym wykonawcą CH Łacina

27-02-2014
Real Estate News


Budowa w Rzędowie zakończona

07-02-2014
Echo Dnia – Świętokrzyskie Echo Staszowskie

Przełącz na język: angielski