Wszystkie aktualności

Eiffage Polska Budownictwo – rusza budowa hotelu sieci Hampton by Hilton w Warszawie

Eiffage Polska Budownictwo – rusza budowa hotelu sieci Hampton by Hilton w Warszawie

Eiffage Polska Budownictwo: zamknięcie kolejnego etapu prac na budowie osiedla „Przy Bażantarni” w Warszawie

Zakończono prace żelbetowe na budowie osiedla „Przy Bażantarni” w Warszawie. W najwyższym punkcie Osiedla zawisła wiecha. W II kwartale 2017 do użytku oddanych zostanie 214 mieszkań. Generalnym wykonawcą jest Eiffage Polska Budownictwo.

Grupa Eiffage w piątce największych firm budowlanych w Europie

Rok 2015 był dla spółek budowlanych jednym z najlepszych w ostatnich latach pod względem kapitalizacji rynkowej. Jak wynika z raportu Deloitte łączna sprzedaż w branży wzrosła o 5%. W zestawieniu 50 największych firm budowlanych w Europie, Grupa Eiffage z przychodami 14 mld euro plasuje się na piątej pozycji.

Eiffage Polska Budownictwo: II etap budowy osiedla Botanika w Poznaniu na ostatniej prostej

Zakończono prace konstrukcyjne na budowie II etapu osiedla Botanika w Poznaniu. Generalnym wykonawcą jest Eiffage Polska Budownictwo. Wkrótce do użytku oddanych zostanie 110 mieszkań. Inwestor UWI INWESTYCJE S.A. planuje powierzenie Eiffage realizacji III i IV etapu Botaniki.

Rusza budowa I etapu projektu Mennica Residence

Rusza budowa pierwszego etapu projektu Mennica Residence – jednej z dwóch inwestycji realizowanych obecnie przez Mennicę Polską w centrum Warszawy. Prace nad budynkiem przy Grzybowskiej 43a zgodnie z planem powinny się zakończyć we wrześniu 2017

Stadion w Lille – zbudowany przez Eiffage Construction – gości rozrywki Euro2016

Zbudowany przez Eiffage Stadion im. Pierre-Mauroy we francuskim Lille jest areną, na której rozegranych będzie łącznie 6 spotkań trwających Mistrzostw Europy…

Ekspresowy początek prac na budowie biurowca BREMA w Katowicach

Eiffage Polska Budownictwo (EPB), generalny wykonawca nowej inwestycji w stolicy województwa śląskiego – biurowca BREMA, poinformował o zakończeniu wylewania fundamentów budynku.

Eiffage Polska Budownictwo: budowa Galerii Wołomin za półmetkiem

Zakończono prace konstrukcyjne na budowie nowego centrum handlowego Galeria Wołomin, które powstaje w pobliżu stacji kolejowej Wołomin Słoneczna.

Eiffage Polska Budownictwo – zakończenie ważnego etapu na budowie hotelu Radisson Blu w Zakopanem

Czterogwiazdkowy hotel Radisson Blu Hotel & Residences Zakopane powstaje na Antałówce. Główny wykonawca – firma Eiffage Polska Budownictwo – poinformowała o rozpoczęciu prac konstrukcyjnych.

Firma Eiffage Polska Nieruchomości sp. z o.o. zmieniła nazwę na Eiffage Immobilier Polska sp. z o.o.

Zmiana nazwy jest konsekwencją ogólnej strategii rozwoju, realizowanej przez Grupę Eiffage na świecie oraz wynika z działań podejmowanych przez Grupę na rynku deweloperskim w Polsce.

Eiffage Polska Budownictwo: montaż urządzeń technologicznych w Wytwórni Poliamidów II

Firma Eiffage Polska Budownictwo (EPB), generalny wykonawca Wytwórni Poliamidów II w Tarnowie, należącej do Grupy Azoty…

CUBE: wspólny projekt Eiffage Polska Nieruchomości i Avestus Real Estate

Firma Eiffage Polska Nieruchomości podpisała z firmą Avestus Real Estate umowę przedwstępną, dotyczącą sprzedaży 50% udziałów w spółce celowej Quadrat Postępu sp. z o. o.