Wszystkie aktualności

Eiffage Polska Budownictwo wykonawcą dwóch kolejnych etapów osiedla Botanika w Poznaniu

Firma Eiffage Polska Budownictwo podpisała kontrakt z UWI INWESTYCJE S.A. na realizację następnych dwóch etapów osiedla Botanika w Poznaniu. Budowa I i II etapu w ramach tej inwestycji przebiegła zgodnie
z harmonogramem i umową.

David Lebot pokieruje Grupą Eiffage w Polsce

Zmiany w zarządzie Eiffage Polska Budownictwo: awanse i wzmocnienie rozwoju kluczowych segmentów.

Nowa realizacja Eiffage Polska Budownictwo w segmencie przemysłowym – tym razem dla Unilever Polska

Firma Eiffage Polska Budownictwo podpisała z Unilever Polska S.A. kontrakt na rozbudowę budynku produkcyjnego przy ul. Bałtyckiej w Poznaniu. Obie firmy będą współpracować w Polsce po raz pierwszy.

Eiffage Polska Budownictwo zbuduje hotel przy Aqua Parku Zakopane

Główny wykonawca – firma Eiffage Polska Budownictwo – poinformowała o podpisaniu kontraktu na dokończenie budowy hotelu przy ul. Jagiellońskiej w Zakopanem. Obiekt bezpośrednio przylegający do parku wodnego przez kilka lat czekał na nowego właściciela.

Eiffage Polska Budownictwo: wyróżnienia od Państwowej Inspekcji Pracy za utrzymanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa oraz działania prewencyjne w zakresie BHP

W ramach tegorocznej edycji konkursu „Buduj Bezpiecznie”, Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie przyznał nagrodę za zajęcie trzeciego miejsca budowie „Przy Bażantarni” oraz nagrodę imienną kierownikowi tej budowy.

Generalny wykonawca Eiffage Polska Budownictwo podpisał umowę na realizację inwestycji „Manufaktura Stare Miasto” w Poznaniu

„Manufaktura Stare Miasto” będzie kolejną realizacją Eiffage w duchu nowoczesnego podejścia do rewitalizacji. W centrum Poznania, na terenie XIX-wiecznych budynków Zakładów Spirytusowych Akwawit, powstanie luksusowy budynek mieszkalny dla 214 przyszłych lokatorów.

Eiffage Polska Budownictwo: zakończenie prac budowlanych inwestycji Funduszu Mieszkań na Wynajem w Katowicach. Prezentacja pierwszych mieszkań już 17 listopada.

Eiffage Polska Budownictwo: zakończenie prac budowlanych inwestycji Funduszu Mieszkań na Wynajem w Katowicach. Prezentacja pierwszych mieszkań już 17 listopada.

Centrum POSNANIA –– otwarte zgodnie z planem, zaledwie po 26 miesiącach od rozpoczęcia robót budowlanych

W Poznaniu otwarte zostało największe centrum handlowo-lifestylowe Wielkopolski. Jego generalnym wykonawcą była firma Eiffage, specjalizująca się w realizacji obiektów kubaturowych o wyjątkowych rozmiarach i technicznej złożoności.

Eiffage Polska Budownictwo – rusza budowa hotelu sieci Hampton by Hilton w Warszawie

Eiffage Polska Budownictwo – rusza budowa hotelu sieci Hampton by Hilton w Warszawie

Eiffage Polska Budownictwo: zamknięcie kolejnego etapu prac na budowie osiedla „Przy Bażantarni” w Warszawie

Zakończono prace żelbetowe na budowie osiedla „Przy Bażantarni” w Warszawie. W najwyższym punkcie Osiedla zawisła wiecha. W II kwartale 2017 do użytku oddanych zostanie 214 mieszkań. Generalnym wykonawcą jest Eiffage Polska Budownictwo.

Grupa Eiffage w piątce największych firm budowlanych w Europie

Rok 2015 był dla spółek budowlanych jednym z najlepszych w ostatnich latach pod względem kapitalizacji rynkowej. Jak wynika z raportu Deloitte łączna sprzedaż w branży wzrosła o 5%. W zestawieniu 50 największych firm budowlanych w Europie, Grupa Eiffage z przychodami 14 mld euro plasuje się na piątej pozycji.

Eiffage Polska Budownictwo: II etap budowy osiedla Botanika w Poznaniu na ostatniej prostej

Zakończono prace konstrukcyjne na budowie II etapu osiedla Botanika w Poznaniu. Generalnym wykonawcą jest Eiffage Polska Budownictwo. Wkrótce do użytku oddanych zostanie 110 mieszkań. Inwestor UWI INWESTYCJE S.A. planuje powierzenie Eiffage realizacji III i IV etapu Botaniki.