Wszystkie aktualności

Eiffage Polska Budownictwo: zakończenie prac budowlanych w warszawskiej inwestycji „Studio Mokotów”

Generalny wykonawca inwestycji „Studio Mokotów”, Eiffage Polska Budownictwo, zakończył prace budowlane. Lokale są już sukcesywnie przekazywane właścicielom. Zainteresowanie nabywców jest bardzo duże, dostępnych pozostało jedynie 5 z ponad 300 mieszkań.

Eiffage Polska Budownictwo: biurowiec BREMA już gotowy

Prace zakończono zgodnie z założonym harmonogramem, w rekordowo krótkim czasie – zaledwie 12 miesięcy.

Eiffage: nagroda za innowacje w BHP

Firma Eiffage otrzymała we Francji pierwszą nagrodę za aplikację Safety Force©, która służy zapobieganiu niebezpiecznym sytuacjom. Wyróżnienie przyznane zostało przez organizację branżową FNTP (Fédération Nationale des Travaux Publics)

Grupa Eiffage: rekordowy zysk operacyjny i zysk netto w 2016 roku

Grupa Eiffage w 2016 r. wypracowała zysk netto w wysokości 416 milionów euro. Dzięki rosnącym zamówieniom, w bieżącym roku Grupa spodziewa się dalszej poprawy wyników i planuje wypłatę dywidendy w wysokości 1,50 euro na akcję.

Eiffage Polska Budownictwo wykonawcą dwóch kolejnych etapów osiedla Botanika w Poznaniu

Firma Eiffage Polska Budownictwo podpisała kontrakt z UWI INWESTYCJE S.A. na realizację następnych dwóch etapów osiedla Botanika w Poznaniu. Budowa I i II etapu w ramach tej inwestycji przebiegła zgodnie
z harmonogramem i umową.

David Lebot pokieruje Grupą Eiffage w Polsce

Zmiany w zarządzie Eiffage Polska Budownictwo: awanse i wzmocnienie rozwoju kluczowych segmentów.

Nowa realizacja Eiffage Polska Budownictwo w segmencie przemysłowym – tym razem dla Unilever Polska

Firma Eiffage Polska Budownictwo podpisała z Unilever Polska S.A. kontrakt na rozbudowę budynku produkcyjnego przy ul. Bałtyckiej w Poznaniu. Obie firmy będą współpracować w Polsce po raz pierwszy.

Eiffage Polska Budownictwo zbuduje hotel przy Aqua Parku Zakopane

Główny wykonawca – firma Eiffage Polska Budownictwo – poinformowała o podpisaniu kontraktu na dokończenie budowy hotelu przy ul. Jagiellońskiej w Zakopanem. Obiekt bezpośrednio przylegający do parku wodnego przez kilka lat czekał na nowego właściciela.

Eiffage Polska Budownictwo: wyróżnienia od Państwowej Inspekcji Pracy za utrzymanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa oraz działania prewencyjne w zakresie BHP

W ramach tegorocznej edycji konkursu „Buduj Bezpiecznie”, Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie przyznał nagrodę za zajęcie trzeciego miejsca budowie „Przy Bażantarni” oraz nagrodę imienną kierownikowi tej budowy.

Generalny wykonawca Eiffage Polska Budownictwo podpisał umowę na realizację inwestycji „Manufaktura Stare Miasto” w Poznaniu

„Manufaktura Stare Miasto” będzie kolejną realizacją Eiffage w duchu nowoczesnego podejścia do rewitalizacji. W centrum Poznania, na terenie XIX-wiecznych budynków Zakładów Spirytusowych Akwawit, powstanie luksusowy budynek mieszkalny dla 214 przyszłych lokatorów.

Eiffage Polska Budownictwo: zakończenie prac budowlanych inwestycji Funduszu Mieszkań na Wynajem w Katowicach. Prezentacja pierwszych mieszkań już 17 listopada.

Eiffage Polska Budownictwo: zakończenie prac budowlanych inwestycji Funduszu Mieszkań na Wynajem w Katowicach. Prezentacja pierwszych mieszkań już 17 listopada.

Centrum POSNANIA –– otwarte zgodnie z planem, zaledwie po 26 miesiącach od rozpoczęcia robót budowlanych

W Poznaniu otwarte zostało największe centrum handlowo-lifestylowe Wielkopolski. Jego generalnym wykonawcą była firma Eiffage, specjalizująca się w realizacji obiektów kubaturowych o wyjątkowych rozmiarach i technicznej złożoności.