Wszystkie aktualności

Zakończenie prac na budowie osiedla „Przy Bażantarni” w Warszawie

Na warszawskim Ursynowie, pod adresem ul. Przy Bażantarni 8 B-D, generalny wykonawca – firma Eiffage Polska Budownictwo – zakończyła prace zlecone przez inwestora. Do użytku oddanych zostało 198 mieszkań i 7 lokali usługowych.

Osiedle Perspektywa – nowe zlecenie od Echo Investment

Firma Eiffage Polska Budownictwo podpisała z Echo Investment umowę na realizację budynków mieszkalnych z II i III etapu Osiedla Perspektywa w Poznaniu. Jest to już trzecia w tym roku umowa z Echo Investment

Centrum POSNANIA uzyskało certyfikat Breeam

POSNANIA – otwarte przed rokiem w Poznaniu największe centrum handlowo-lifestylowe Wielkopolski – otrzymało certyfikat Breeam z wynikiem „excellent”. Generalnym wykonawcą POSNANII była firma Eiffage

Zakończenie prac przy budowie nowego hotelu: Hampton by Hilton

Obiekt położony zaledwie 7 minut od Lotniska Chopina, przy ul. Postępu 7, w sąsiedztwie centrali i biur największych korporacji, osiągnął właśnie stan surowy zamknięty.

Nowy biurowiec Bergerat Monnoyeur

EPB zakończyło budowę nowego biurowca w Izabelinie–Dziekanówku. Inwestorem jest firma Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o., wyłączny autoryzowany dealer maszyn Caterpillar w Polsce.

„Paryskie Kultury Ogrodowe” – Eiffage wspiera zazielenianie Paryża

Firma Eiffage Construction podpisała dokument „Cel: 100 hektarów”. Jego celem jest stworzenie w Paryżu do 2020 roku 100 hektarów zielonych dachów i porośniętych roślinnością ścian. Aż jedna trzecia z tej powierzchni ma służyć ogrodnictwu miejskiemu.

Eiffage Polska Budownictwo i Browary Warszawskie

Firma Eiffage Polska Budownictwo (EPB) podpisała umowę na generalne wykonanie obiektu: kompleksu mieszkaniowego przy projektowanym przedłużeniu ul. Krochmalnej w Warszawie

Eiffage Polska Budownictwo: wiecha nad biurowcem Marketing Investment Group S.A. w Krakowie

25 października w najwyższym punkcie budynku zawisła wiecha. Prace przebiegają zgodnie z założonym harmonogramem.

Eiffage wybuduje stację odsalania wody w Dżibuti

Eiffage Genie Civil podpisała kontrakt na realizację inwestycji w okolicach portu Doraleh, która zapewni wodę pitną dla ponad 200 tys. mieszkańców miasta.

Eiffage chce więcej budować na morzu

Grupa Eiffage negocjuje z włoską firmą inżynieryjną Saipem przejęcie części biznesu skupionego na realizacji projektów morskich.

Eiffage Construction: nagroda dla rozwiązania BIM ‘Sublime’

Firma Eiffage Construction została laureatem francuskiego konkursu „Najlepsze praktyki i doświadczenia” w kategorii „Procesy, koncepcje, pomysły i usługi”.

Tymon Nowosielski nowym prezesem Eiffage Immobilier Polska

Nowy prezes Eiffage Immobilier Polska dołączył do spółki we wrześniu 2017 roku.