Wszystkie aktualności

Eiffage Polska Budownictwo wybuduje biurowiec Imagine w Łodzi

Avestus Real Estate wybrał firmy odpowiedzialne za realizację łódzkiej inwestycji biurowej Imagine. Wykonawcą kompleksu biurowego będzie Eiffage Polska Budownictwo S.A., natomiast realizacją garażu naziemnego-wielopoziomowego zajmie się firma GOLDBECK Sp. z o.o.

Eiffage Polska Budownictwo: otwarcie hotelu Aquarion w Zakopanem

Nowy, czterogwiazdkowy hotel Aquarion w Zakopanym oddany! EPB zakończyło budowę oraz prace wykończeniowe we wnętrzach hotelu.

Villa Sadyba – zakończenie budowy kameralnego apartamentowca

Na warszawskiej Sadybie – malowniczej części warszawskiego Mokotowa – dobiega końca budowa pierwszego kameralnego apartamentowca, którego deweloperem jest Eiffage Immobilier Polska.

Eiffage Polska Budownictwo rozbuduje „Nową 5 Dzielnicę” w Krakowie

Firma Eiffage Polska Budownictwo podpisała z Centrum Nowoczesnych Technologii S.A umowę na wykonanie kolejnego budynku (A1) na przyszłym osiedlu „Nowa 5 Dzielnica”.

Zakończenie prac na budowie osiedla „Przy Bażantarni” w Warszawie

Na warszawskim Ursynowie, pod adresem ul. Przy Bażantarni 8 B-D, generalny wykonawca – firma Eiffage Polska Budownictwo – zakończyła prace zlecone przez inwestora. Do użytku oddanych zostało 198 mieszkań i 7 lokali usługowych.

Osiedle Perspektywa – nowe zlecenie od Echo Investment

Firma Eiffage Polska Budownictwo podpisała z Echo Investment umowę na realizację budynków mieszkalnych z II i III etapu Osiedla Perspektywa w Poznaniu. Jest to już trzecia w tym roku umowa z Echo Investment

Centrum POSNANIA uzyskało certyfikat Breeam

POSNANIA – otwarte przed rokiem w Poznaniu największe centrum handlowo-lifestylowe Wielkopolski – otrzymało certyfikat Breeam z wynikiem „excellent”. Generalnym wykonawcą POSNANII była firma Eiffage

Zakończenie prac przy budowie nowego hotelu: Hampton by Hilton

Obiekt położony zaledwie 7 minut od Lotniska Chopina, przy ul. Postępu 7, w sąsiedztwie centrali i biur największych korporacji, osiągnął właśnie stan surowy zamknięty.

Nowy biurowiec Bergerat Monnoyeur

EPB zakończyło budowę nowego biurowca w Izabelinie–Dziekanówku. Inwestorem jest firma Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o., wyłączny autoryzowany dealer maszyn Caterpillar w Polsce.

„Paryskie Kultury Ogrodowe” – Eiffage wspiera zazielenianie Paryża

Firma Eiffage Construction podpisała dokument „Cel: 100 hektarów”. Jego celem jest stworzenie w Paryżu do 2020 roku 100 hektarów zielonych dachów i porośniętych roślinnością ścian. Aż jedna trzecia z tej powierzchni ma służyć ogrodnictwu miejskiemu.

Eiffage Polska Budownictwo i Browary Warszawskie

Firma Eiffage Polska Budownictwo (EPB) podpisała umowę na generalne wykonanie obiektu: kompleksu mieszkaniowego przy projektowanym przedłużeniu ul. Krochmalnej w Warszawie

Eiffage Polska Budownictwo: wiecha nad biurowcem Marketing Investment Group S.A. w Krakowie

25 października w najwyższym punkcie budynku zawisła wiecha. Prace przebiegają zgodnie z założonym harmonogramem.