Wszystkie aktualności

Eiffage Polska Budownictwo z kontraktem na budowę kolejnych dwóch etapów Browarów Warszawskich

Eiffage Polska Budownictwo (EPB) podpisała umowę na wykonanie zespołu 5 połączonych, wielorodzinnych budynków mieszkalnych z częścią usługową.

Innowacyjna metoda planowania ekologicznego „miasta przyszłości”

Eiffage Aménagement opracowała edukacyjną grę PhosphoreCity®, która pozwala zrozumieć skomplikowany proces tworzenia projektów urbanistycznych w sposób łatwy i przyjemny dla użytkownika.

Eiffage Polska Budownictwo rozpoczyna rozbudowę fabryki Volkswagen Poznań w Antoninku

Firma Eiffage Polska Budownictwo podpisała z Volkswagen Poznań Sp. z o.o. kontrakt na budowę hali spawalni z zapleczem logistycznym.

Rafał Strugała nowym członkiem zarządu Eiffage Polska Budownictwo

Pełniący dotąd obowiązki Dyrektora Handlowego Oddziału Poznań w Regionie Północnym, Rafał Strugała objął funkcję Dyrektora nowo powstałego Regionu Północno-Zachodniego oraz został powołany do zarządu Eiffage Polska Budownictwo (EPB).

MIG S.A. zleca Eiffage Polska Budownictwo kolejne prace przy budowie biurowca w Krakowie

Nowy zakres prac poszerza pakiet robót o kompleksowe wykończenie powierzchni biurowych i aranżację wnętrz (realizację usługi ‘fit-out’). Zmiana zwiększa wartość dotychczasowego, podstawowego kontraktu o ponad 50%.

Eiffage rozpoczęło prace przy kolejnym etapie budowy nowej fabryki Mercedesa w Jaworze

Mercedes-Benz Manufacturing Poland powierzył prace o wartości ponad 300 mln zł konsorcjum, którego liderem jest spółka z Grupy Eiffage w Polsce.

Eiffage wystawcą na warszawskich Targach CSR

12 kwietnia, podczas Targów CSR na stadionie PGE Narodowy, zapraszamy do stoiska Eiffage w Pawilonie francuskim, który już po raz trzeci utworzy Francusko-Polska Izba Gospodarcza (CCIFP) wspólnie z dwunastoma firmami stowarzyszonymi.

Paryż tworzy największy w Europie zdalny system monitorowania zużycia energii

Eiffage Énergie – spółka zależna Grupy Eiffage – na zlecenie Rady Miasta Paryża buduje pierwszy w Europie cyfrowy system monitorowania zużycia energii w budynkach użyteczności publicznej.

Eiffage przejmuje szwajcarską firmę budowlaną Priora AG

Grupa Eiffage, poprzez swoją spółkę zależną Eiffage Construction, przejęła Priora AG, firmę z niemieckojęzycznej części Szwajcarii.

Grupa Eiffage: wyniki finansowe za 2017 rok

Grupa Eiffage w 2017 r. wypracowała zysk netto w wysokości 512 milionów euro. Wyraźnie, o prawie 7 procent – do 15 mld euro – wzrosły też przychody Grupy.

Joia Méridia: innowacyjna, ekologiczna realizacja w Nicei

Konsorcjum firm Eiffage Immobilier i Pitch Promotion zwycięzcą konkursu na projekt nowej dzielnicy, położonej w największym mieście Lazurowego Wybrzeża.

Riva Verona – kolejna realizacja Eiffage Polska Budownictwo w Krakowie

Eiffage wybuduje apartamentowiec położony wzdłuż Bulwarów Wiślanych przy ulicy Madalińskiego w Krakowie.