Wszystkie aktualności

Zakończenie prac przy budowie nowego hotelu: Hampton by Hilton

Obiekt położony zaledwie 7 minut od Lotniska Chopina, przy ul. Postępu 7, w sąsiedztwie centrali i biur największych korporacji, osiągnął właśnie stan surowy zamknięty.

Nowy biurowiec Bergerat Monnoyeur

EPB zakończyło budowę nowego biurowca w Izabelinie–Dziekanówku. Inwestorem jest firma Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o., wyłączny autoryzowany dealer maszyn Caterpillar w Polsce.

„Paryskie Kultury Ogrodowe” – Eiffage wspiera zazielenianie Paryża

Firma Eiffage Construction podpisała dokument „Cel: 100 hektarów”. Jego celem jest stworzenie w Paryżu do 2020 roku 100 hektarów zielonych dachów i porośniętych roślinnością ścian. Aż jedna trzecia z tej powierzchni ma służyć ogrodnictwu miejskiemu.

Eiffage Polska Budownictwo i Browary Warszawskie

Firma Eiffage Polska Budownictwo (EPB) podpisała umowę na generalne wykonanie obiektu: kompleksu mieszkaniowego przy projektowanym przedłużeniu ul. Krochmalnej w Warszawie

Eiffage Polska Budownictwo: wiecha nad biurowcem Marketing Investment Group S.A. w Krakowie

25 października w najwyższym punkcie budynku zawisła wiecha. Prace przebiegają zgodnie z założonym harmonogramem.

Eiffage wybuduje stację odsalania wody w Dżibuti

Eiffage Genie Civil podpisała kontrakt na realizację inwestycji w okolicach portu Doraleh, która zapewni wodę pitną dla ponad 200 tys. mieszkańców miasta.

Eiffage chce więcej budować na morzu

Grupa Eiffage negocjuje z włoską firmą inżynieryjną Saipem przejęcie części biznesu skupionego na realizacji projektów morskich.

Eiffage Construction: nagroda dla rozwiązania BIM ‘Sublime’

Firma Eiffage Construction została laureatem francuskiego konkursu „Najlepsze praktyki i doświadczenia” w kategorii „Procesy, koncepcje, pomysły i usługi”.

Tymon Nowosielski nowym prezesem Eiffage Immobilier Polska

Nowy prezes Eiffage Immobilier Polska dołączył do spółki we wrześniu 2017 roku.

Eiffage: dwie nagrody w konkursie Dolnośląska Budowa Roku

OVO i Angel Care – dwie realizacje firmy Eiffage Polska Budownictwo – uzyskały pierwsze miejsca w dwóch kategoriach konkursu Dolnośląska Budowa Roku 2016.

Zmiana siedziby poznańskiego oddziału Eiffage

1 września 2017 roku zmianie ulega adres siedziby poznańskiego oddziału Eiffage. W związku z przeprowadzką w dniach 29 – 31 sierpnia br. biuro Eiffage w Poznaniu będzie nieczynne.

Zakończenie rozbudowy fabryki Unilever w Poznaniu

W ramach zlecenia powstała nowa hala produkcyjna o całkowitej powierzchni ponad 3 tys. m kw. Kontrakt zrealizowany został w formule „Projektuj i buduj”.