Wszystkie aktualności

Eiffage wspiera ekologiczne budownictwo

Podczas COP24 – międzynarodowego szczytu klimatycznego w Katowicach – odbędzie się Gala Green Solutions Awards 2018. Nagrody otrzymają najbardziej inspirujące budynki, dzielnice i infrastruktura, przyczyniające się do walki ze zmianami klimatu.

Eiffage Polska Budownictwo zdobywa pierwsze miejsce za Hanza Tower w konkursie PIP „Buduj Bezpiecznie”

Państwowa Inspekcja Pracy (PIP) wyróżniła spółkę z Grupy Eiffage za realizację budowy budynku wielofunkcyjnego Hanza Tower wraz z zagospodarowaniem terenu oraz infrastrukturą techniczną.

Oświadczenie konsorcjum spółek Eiffage w sprawie realizacji inwestycji Hanza Tower w Szczecinie

W związku z publicznie dostępnym listem adresowanym do nabywców lokali w budynku Hanza Tower w Szczecinie, datowanym na 22 października br., podpisanym przez Małgorzatę Ostrowską, członka zarządu Hanza Invest S.A. – inwestora inwestycji Hanza Tower, konsorcjum spółek Eiffage Polska Serwis sp. z o.o. oraz Eiffage Polska Budownictwo S.A. – jako wykonawca odpowiedzialny za prace konstrukcyjne, informuje, iż utrudnienia związane z terminową realizacją inwestycji Hanza Tower w zakresie prac nam zleconych wynikają z przyczyn leżących po stronie J.W. Construction Sp. z o.o., będącej generalnym wykonawcą inwestycji [...]

Eiffage Immobilier Polska: finał pierwszej inwestycji

Firma Eiffage Immobilier Polska zakończyła sprzedaż mieszkań w kameralnym apartamentowcu Villa Sadyba na warszawskiej Sadybie. Był to pierwszy projekt deweloperski zrealizowany wspólnie przez polskie spółki z Grupy Eiffage.

Zakończenie realizacji pierwszego etapu Mennica Residence

Spółka Eiffage Polska Budownictwo (EPB) zakończyła realizację apartamentowca Mennica Residence w obrębie prestiżowej warszawskiej inwestycji Mennicy Polskiej S.A.

Grupa Eiffage: elektrownia fotowoltaiczna na Jamajce

Eiffage Energía wraz z międzynarodowym francuskim koncernem z branży energetycznej Schneider Electric zbudują na Jamajce elektrownię fotowoltaiczną o szczytowej mocy 51,5 MWP.

Biurowiec MIG w Krakowie – zakończenie prac budowlanych i wykończeniowych przed terminem

Spółka Eiffage Polska Budownictwo (EPB) zakończyła prace przy budowie i wykończeniu nowego biurowca dla Marketing Investment Group S.A.

„Dom przy Źródle” – nowa wspólna realizacja Eiffage Immobilier Polska i Eiffage Polska Budownictwo w Krakowie

W krakowskim Starym Podgórzu dwie spółki z Grupy Eiffage realizują nowy wspólny projekt w sektorze budownictwa mieszkaniowego. „Dom przy Źródle”, którego głównym wykonawcą jest Eiffage Polska Budownictwo, a inwestorem Eiffage Immobilier Polska.

Eiffage Polska Budownictwo z kontraktem na budowę kolejnych dwóch etapów Browarów Warszawskich

Eiffage Polska Budownictwo (EPB) podpisała umowę na wykonanie zespołu 5 połączonych, wielorodzinnych budynków mieszkalnych z częścią usługową.

Innowacyjna metoda planowania ekologicznego „miasta przyszłości”

Eiffage Aménagement opracowała edukacyjną grę PhosphoreCity®, która pozwala zrozumieć skomplikowany proces tworzenia projektów urbanistycznych w sposób łatwy i przyjemny dla użytkownika.

Eiffage Polska Budownictwo rozpoczyna rozbudowę fabryki Volkswagen Poznań w Antoninku

Firma Eiffage Polska Budownictwo podpisała z Volkswagen Poznań Sp. z o.o. kontrakt na budowę hali spawalni z zapleczem logistycznym.

Rafał Strugała nowym członkiem zarządu Eiffage Polska Budownictwo

Pełniący dotąd obowiązki Dyrektora Handlowego Oddziału Poznań w Regionie Północnym, Rafał Strugała objął funkcję Dyrektora nowo powstałego Regionu Północno-Zachodniego oraz został powołany do zarządu Eiffage Polska Budownictwo (EPB).